Kybernetická bezpečnost

Naše společnost MEDIS INFO SECURITY, s.r.o. zajišťuje bezpečnost datových center v České republice na úrovni datových center Evropské unie a také i dle standardů BITKOM, jehož filosofií / ideály a doporučení hájíme, jedná se o asociaci s obratem cca 5 biliónů 320 miliard CZK ročně, což odpovídá asi rozpočtu České republiky na 4 - 5 let.

BITKOM BITKOM - Bundesverband Informationswirtschaft, Telekommunikation und neue Medien, www.bitkom.org

BITKOM také úzce spolupracuje a radí Německé spolkové vládě v čele s německou kancléřkou Angelou Merkelovou, jehož doporučení jsou velmi respektována jak ve veřejném, tak i v soukromém sektoru nejen Německa, ale i celého IT světa.

BITKOM chce dosáhnout optimálního politického a ekonomického rámce pro odvětví informačních a komunikačních technologií, podporuje inovační hospodářskou politiku, zaměřuje se na modernizaci, vzdělávání, výzkum a na podporu inovací s cílem růstu zaměstnanosti.

BITKOM se také zavázal k plnění strategické politiky informačních a komunikačních technologií, která zahrnuje úrovně politiky z EU na federální politiku, státní vlády a až na komunální politiku / města / obce.

BITKOM e.V. je Spolkový svaz pro informační technologie, telekomunikace a nová média představující více než 2.200 společností v digitálním sektoru, jeho 1.400 členů generuje výnosy v DE ve výši 140 miliard EUR, export high-tech zboží a služeb generuje další výnosy v hodnotě dalších 50 miliard eur.

Svaz tvoří cca 1.000 malých a středních podniků, cca 250 začínajících podniků a téměř všechny důležité globální společnosti, členové BITKOM řeší širokou škálu softwarových technologií, IT a telekomunikační služby, vč. internetu, vyrábějí hardware, spotřební elektroniku nebo působí v odvětvích digitálních médií a síťového průmyslu.

Kontakt

Máte-li zájem o náš produkt nebo se o něm chcete dozvědět více, použijte náš kontaktní formulář zde. Lze jej využít také k obecným dotazům na naši společnost. Děkujeme a těšíme se na spolupráci.