Rotační katrotéka MedisMax Office

Použití

Státní správa, obce, banky, pojišťovny, leasingové společnosti, podniky, nemocnice.

Uložená dokumentace

daňové spisy, agenda evidence obyvatelstva, pasů, řidičských průkazů a vozidel, sociálních dávek, živnostenských listů, úvěrové smlouvy, leasingové smlouvy, technické průkazy, podniková dokumentace, zdravotnická dokumentace a další.

Rotační kartotéka MedisMax Office

Popis

Rotační kartotéka MedisMax Office nabízí moderní technologie ukládání a automatizovaného vyhledávání písemné dokumentace pracující na "Tower" principu, tzn. realizuje se tak v praxi ideální zásada "dokumentace k uživateli". Elektronicky řízený extraktor požadované patro se spisy vynáší přímo k ergonomicky umístěnému výdejnímu otvoru nebo naopak spisy zakládá na volné skladovací místo. Je ideálním skladovacím systémem pro více spisů při výšce místností od 4 do 25 metrů. Optimálně využívá prostor spisovny od podlahy až ke stropu nebo může procházet přes více podlaží, v tomto případě je počet výdejních otvorů libovolný dle přání uživatele.

Rotační kartotéka MedisMax Office
Rotační kartotéka MedisMax Office

Zařízení zaručuje obsluze optimální pracovní podmínky, rychlý a pohodlný přístup k dokumentům. Spisy jsou dopraveny k uživateli, který s nimi pak dále manipuluje v ergonomicky výhodné poloze. Doba vyhledávání se sníží a zároveň se ušetří registrační náklady. Uživatelé spisovny získají atraktivnější a fyzicky méně náročnou práci.

Ukládání pater se spisy se děje na přední nebo na zadní straně zařízení. Výška uložené dokumentace určuje počet uskladnitelných pater. Ve výdejním otvoru jsou umístěna výšková čidla, která zachytí výšku ukládaných dokumentů pro výpočet optimálního místa pro uložení patra s dokumenty.

Systémy lze provozovat autonomně přímo z ovládacího panelu Medismax Office nebo lze celý systém řídit pomocí počítače. Zařízení lze také vybavit i automatickým hasícím zařízením, tím jsou spisy chráněny před shořením. Zárukou kvality těchto systémů je jejich certifikace dle ISO 9001 a ISO 14001.

Základní rozměry

Výška (mm) 4 000 – 25 000.

Vybavení

Rotační kartotéka Medismax Office je dodávána v provedení podle skutečné potřeby a požadavků uživatele. Výška, šířka a hloubka je vždy přizpůsobována rozměrům prostoru pro spisovnu a jeho vnitřní provedení se volí dle způsobu a formátu ukládaných dokumentů. Tato koncepce zaručuje uživateli maximální využití prostoru a přizpůsobení se podmínkám provozu.

Všechny modely a vnitřní vybavení lze přizpůsobit specifickým požadavkům uživatele. V jednom zařízení je i možné kombinovat různé registrační způsoby, např. vertikálně uložené dokumenty, boxy či závěsné složky.

Rotační kartotéka MedisMax Office
Rotační kartotéka MedisMax Office

Rotační kartotéka Medis Office je tak flexibilní, že může procházet i přes několik podlaží s více výdejními otvory v různých výškách.

Způsoby uložení písemné dokumentace v rotační kartotéce Medismax Office

Rotační kartotéka MedisMax Office
Rotační kartotéka MedisMax Office
  • pořadače
  • archivní krabice
  • vertikálně uložené dokumenty
  • závěsné desky s bočními závěsy
  • individuální řešení

Výhody rotační kartotéky MedisMax Office

Redukce investičních nákladů

Skladování spisů v rotační kartotéce Medismax Office snižuje v nových budovách prostorové nároky a redukují se investiční náklady na výstavbu.

  • flexibilita
  • úspora prostoru
  • úspora času
  • lepší ergonomie
  • ochrana dokumentů proti prachu a neoprávněnému přístupu

Kontakt

Máte-li zájem o náš produkt nebo se o něm chcete dozvědět více, použijte náš kontaktní formulář zde. Lze jej využít také k obecným dotazům na naši společnost. Děkujeme a těšíme se na spolupráci.