Pojízdné a stacionární regálové systémy

Použití

Státní správa, obce, banky, pojišťovny, leasingové společnosti, podniky.

Pojízdné a stacionární regálové systémy

Popis

V kancelářích a archivech je zdánlivě úložná kapacita dána, avšak jen zdánlivě, neboť mnohdy není existující prostor optimálně využit. Špatně využitý prostor je zbytečně drahý prostor, proto Vám nabízíme různá individuální systémová řešení formou pojízdných regálů.

Pojízdné regály jsou nasazovány hlavně v archivních prostorách, kdy díky posuvu jednotlivých regálů umožňují oproti normálním stacionárním regálům zvětšení skladovací kapacity až o 90 %. Kompaktní pojízdné regálové systémy jsou zhotovovány na míru a tak maximálně využívají kapacitu místnosti pro archiv či spisovnu.

Pojízdné regály se pohybují po plochých kolejničkách, které jsou uloženy většinou přímo v podlaze. Proto můžeme bezproblémově pohybovat regály a zajistit tak přístup k požadovanému dokumentu. Na základě váhy uložené dokumentace v regálu se ovládají pojízdné regály ručně kolem s potřebným převodem nebo na elektrický pohon.

Flexibilita

Vnitřní vybavení pojízdných regálů je individuální dle uložené dokumentace, díky stavebnicovému systému je možné toto vnitřní vybavení později změnit. Pojízdné regálové systémy nabízí perfektní řešení nejen pro uložení pořadačů, knih, časopisů, brožur, ale např. i dokumentů v závěsné registratuře vertikální či laterální.

Stacionární regály

Pojízdné a stacionární regálové systémy
Pojízdné a stacionární regálové systémy

Jednotlivé regály jsou k podlaze pevně přichyceny, způsob montáže zaručuje stabilitu regálů a velmi jednoduchou i precizní instalaci. Tyto pevné regály jsou obzvláště vhodné tam, kde je vyžadován přístup více osob současně do jednotlivých uliček, např. do knihoven.

Pojízdný poschoďový regálový systém

Pojízdné a stacionární regálové systémy
Pojízdné a stacionární regálové systémy

Na ploše jen 135 m2 je uloženo přes 3 450 bm dokumentace o váze přes 140 000 kg. Další, druhá podlaha tohoto pojízdného poschoďového regálového systému je zabudována ve výšce ca 2,5 m. Ovládá se elektrickým tlačítkem tam, kde je potřeba a umožňuje tak okamžitý přístup k dokumentům uloženým v horní polovině regálového systému.

Výhody

Investicí do pojízdných regálových systémů získáte prostor, tím zdvojnásobíte úložnou kapacitu, dále získáte přehled o uložené dokumentaci i zkrátíte dobu nutnou k vyhledání dokumentů.

Na základě Vašich požadavků na množství uložené dokumentace, prostoru a formátu dokumentů Vám navrhneme optimální řešení.

Kontakt

Máte-li zájem o náš produkt nebo se o něm chcete dozvědět více, použijte náš kontaktní formulář zde. Lze jej využít také k obecným dotazům na naši společnost. Děkujeme a těšíme se na spolupráci.